O nás

 
 
 

0948 608 121

 

 
 
 
 

O nás

Spoločnosť Cordatus, s. r. o. bola založená spoločenskou zmluvou v roku 2007. Jej založeniu predchádzalo niekoľkoročné pôsobenie majiteľa spoločnosti na slovenskom stavebnom trhu. Počas svojho vývoja sa spoločnosť vyprofilovala na stabilný rodinný stavebný podnik, ktorý vďaka silnej orientácii na zákazníka a kvalite poskytovaných služieb patrí medzi úspešné stavebné firmy na slovenskom trhu.

Počas hospodárskej krízy, ktorá zasiahla aj stavebný priemysel a mnoho podnikov ukončilo svoju činnosť, spoločnsoť Cordatus, s. r. o. rozšírila svoje služby aj na stavby a rekonštrukcie nielen obytných priestorov ale aj priemyselných či obchodných a získala niekoľko stabilných klientov, ktorí ich služby využívajú aj v súčastnosti. Napriek pretrvávajúcim dopadom hospodárskej krízy spoločnosť zostala verná svojej dlhodobej stratégii, ktorou je poskytovať svoje služby klientov s garanciou vysokej kvality, tímovej práce s využitím vhodnej a kvalitne zvolených materiálov a postupov prác šetrných k životnému prostrediu.

Spoločnosť Cordatus, s. r. o. ponúka svojim klientom kompletné služby spojené so stavbou nehnuteľnosti, rekonštrukcie, revitalizácie objektov, ale aj architektonické služby a inžinierske služby a stavebné poradenstvo.